BASSWOOD

Żaluzje drewniane to jedna z najpopularniejszych osłon okiennych na rynku. Dzięki lamelom z prawdziwego drewna oferują długotrwałą kontrolę nad ilością światła słonecznego w pomieszczeniu, nadając wnętrzu przyjemny klimat.

W ofercie Sun & Shade znajdują się produkty w szerokościach lamel 27mm, 35mm, 50mm i 65mm. Żaluzje drewniane to rozwiązanie na każde okno, przykładowo dla szerokości 50mm maksymalna szerokość produktu wynosi 360cm. Można je także uzupełnić o jedną z ponad 100 tasiemek materiałowych dostępnych w szerokościach 10mm, 25mm i 38mm.

Do wyboru jest również jedna z kolekcji specjalnych. Żaluzje z linii LUX to wyjątkowe żaluzje drewniane 27mm z ekskluzywnymi tasiemkami materiałowymi. Kolekcja SELECT 50mm to produkty imitujące drewno egzotyczne z unikalnymi wzorami.

Wnętrza o charakterze rustykalnym świetnie uzupełnią żaluzje drewniane 50mm RUSTICA ze szczotkowanymi lamelami. Kolekcja GLOSS 65mm dzięki błyszczącym lamelom, mogą być wykorzystane na oknach w pomieszczeniach aranżowanych w stylu glamour.

Wszystkie żaluzje drewniane od Sun & Shade są produktami pod wymiar. Można je dostosować do konkretnych potrzeb, dodając prowadzenie boczne, cokół i wiele innych.

Żaluzje z naturalnego drewna są również łatwe w utrzymaniu. Aby utrzymać je w idealnym stanie, wystarczy użyć miękkiej ściereczki lub odkurzacza z miękką szczotką. Regularne czyszczenie pozwoli zachować naturalny wygląd i funkcjonalność żaluzji przez długi czas.