BAMBOO

Żaluzje bambusowe to wybór dla tych, którzy zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale także na ekologię. Bambus jako surowiec naturalny i odnawialny jest przyjazny dla środowiska. Żaluzje bambusowe natomiast to cienkie lamele z matowym wykończeniem będące gwarancją jakości i stylu. Dzięki tym właściwościom są istnym bestsellerem w wielu krajach europejskich, a w Polsce zyskują coraz większą popularność.

Dostępne są różne rozmiary lameli (35 mm, 50 mm, 65 mm), produkcja do szerokości 300 cm, szeroka paleta kolorów i wzorów, przykładowo 16 dla żaluzji bambusowych 50mm, a to nie wszystko. Do dyspozycji są również takie dodatki jak tasiemki materiałowe, prowadzenie boczne i inne opcje personalizacji.

Dodatkową zaletą żaluzji bambusowych jest ich odporność na wodę i wilgoć, co sprawia, że pasują do wielu pomieszczeń, od salonów i sypialni po łazienki i kuchnie.

Wśród produktów od Sun & Shade jest również kolekcja RETRO będąca linią żaluzji bambusowych w szerokościach 50mm i 65mm. Są one wyposażone w zewnętrzny mechanizm retro, który nadaje jej klasyczny wygląd, a smukłe listwy dodają żaluzjom wyrafinowanego charakteru. Kolekcja dostępna jest w 14 różnorodnych kolorach oraz w różnych szerokościach lamel, a matowe wykończenie podkreśla naturalny wygląd materiału.