Newsletter – polityka prywatności

Polityka prywatności newslettera.

Jednym z celów serwisu www.sunandshade.pl jest dostarczanie najnowszych i najistotniejszych informacji związanych z marką Sun & Shade. Zachęcamy do zapisania się na naszego newslettera informacyjnego.

Poniżej publikujemy zasady oraz sposób gromadzenia i przetwarzania danych związanych z obsługą newslettera.

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kolorama, Adam Iwanowicz z siedzibą w Pile przy Kołobrzeskiej 21, właściciela marki Sun & Shade.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji newslettera (otrzymywania w formie elektronicznej informacji związanych z Sun & Shade.) na podstawie przepisów prawa – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenia o ochronie danych).
  3. Podanie danych jest dobrowolne, udostępnianie danych podmiotom komercyjnym w celach marketingowych nie jest przewidywane.
  4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody dowolnym momencie.
  5. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzania danych osobowy Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.
  7. Newsletter jest bezpłatny.

Ograniczenie odpowiedzialności

  1. Newsletter Sun & Shade może zawierać odnośniki (linki) do innych stron zamieszczane dla wygody i wiadomości Użytkownika. Sun & Shade nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone tam treści i stosowanie polityki prywatności. Ponadto za treści ewentualnych przekazów reklamowych odpowiada reklamodawca.